Skip to content
Farkında Olmadan Yozlaştık

Farkında Olmadan Yozlaştık

Yozlaştırılmaya da hızla devam ediyoruz çok değil bir kaç sene geriden bu güne gelin… Yapılanlar, yapılanları kabul etmeyenler, aslında yapılması mecburi olmasına rağmen en azından diye başlayıp uzayan cümleler, yaş cinsiyet fark etmeksizin sürekli bir çarşı her şeye karşı modu içindeyiz.

Birleştirici olması gerekenlere bakıyorum bırakın destek olmayı aksine yangına körük misali.Peki, buraya buralara nasıl geldik? Yarınından ders almamak bir milleti ileriye götürebilir mi? Düzeltmek için hatalarımızı bir adım atıyor muyuz?

İnsanlar burada siyasi yorum yapıyorlar diye içten içe kinleniyorlar sevdiklerine. Hangi siyasi görüşe sahip olursanız olun başka Türkiye yok, unutmayın oraya gelmek için 1 milyar harcamış bir adam asla erken seçim istemez. Yolumuza devam etmek için oyumuza sahip çıkalım asgari ücret 5 bin olsa ne fark eder yaşam kalitemiz artmadıktan sonra. Konu uzun evinizdeki çocuklara bakın iki haftadır okula gitmiyorlar öğretmenler okulda yatıyor kimsenin umurunda değil böyle gelmiş böyle gider mantalitesi kim ister Türkiye ilerlesin?

Kalkınmak için üretmeliyiz üretebilmek içinde çalışmalıyız en pahalı telefonlar, arabalar, evler vs. bizde bankalara olan borçlar stres 24 saate sığmayan hayatlar mutluluğu unutmuş kalp ve sızlamayan vicdan hepsi bizde.
Yarınlar için endişelenmeyi bırakın yarınlar için ne yapabiliriz ona bakın.

Sevgiyle kalın

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir