Skip to content
”HADİ BENİ SEN TAMAMLA”

''HADİ BENİ SEN TAMAMLA''

Yarınlarımızın teminatı gençlerden neredeyse hepimiz şikayetçiyiz, onların gelişmesi ve ülke ekonomisine katkı sağlamalarını hepimiz canı gönülden istiyorken gelişmelerine katkı sağlamak adına neler yapıyoruz? Ya da diğer bir deyimle neden gözlerimizi ve kulaklarımızı tıkıyoruz?

Sosyal medyayı kullanarak birçok sektör öncüsü kendi çapında gençlerin gelişmesine katkı sağlamak üzere paylaşımlar yapıyor gençlere eğitimler veriyor, mentorlük yapıyor, stajlarına destek veriyor kısaca bireysel olarak ciddi efor harcıyan duayenleri her yerde görüyor taktirle takip ediyor yürekten alkışlıyorum.
Tamda bu bağlamda; Bireysel başarı ile birkaç fidan diker gölgesinden sadece kendimiz faydalanabiliriz, oysa eskiden olduğu üzere İMECE usulü dayanışma başlatır tek yürek tek bilek olursak ülkemizin her köşesine meyve ağaçları ile dolu ormanlar dikebilecek durumdayken bizler bir araya neden gelip güçlerimizi birleştiremiyoruz?

Haydi gelin 100 kişilik sektör öncülerden oluşan güçlü bir organizasyona imza atalım, hangi sektörden olduğunuzun bir önemi yok yeter ki öğrencilere ayıracak efor unuz olsun, zor ve meşakkatli bir yol olduğu aşikar lakin başarının sonunda yaşanan hazzı alabilecek bir Bitcoin henüz icat edilmedi.

Sizlerde bireysel başarı peşinde değilseniz kuracağımız whatsap gurubuna kayıt olun ekibi oluşturalım, organizasyon şemasını çıkartalım ve başta linkedin olmak üzere sosyal medyayı farkındalığımızla sallayalım, her zaman ilklerden olmak avantajlıdır, bu ve benzer projelerde yer almak bizleri onurlandıracağı gibi ülkemizin gelişmesi adına üzerimize düşen görevleri yapmanın huzuru ile bizi daha dinç ve dinamik hissettirecektir.

Bende bu oluşumda rol almak istiyorum ve bunun için her türlü imkanımı kullanırım diyorsanız www.recepkoca.com girip whatsap üzerinden mesajınızı bırakınız, toplanalım ve en iyisini yapmak adına güçlerimizi birleştirelim, sektör ve title sınırı yoktur.

Vatanını sev gençlerin gelişmesine katı sağla bu kadar net…

Tüm projelerimizi www.recepkoca.com üzerinden takip edebilirsiniz.
Haydi Zaman tüm hızıyla gelip geçiyor yarın her şey için çok geç olabilir.
#BeniSenTamamla

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir