Skip to content
Türkiye’de Neler Oluyor…

Türkiye'de Neler Oluyor...

Türkiye’ de neler oluyor.

Son bir haftadır Akşam dolar ile yatıyor sabah dolar ile kalkıyoruz…

Birileri doları bahane ediyor bu aşikar, Oysa bizim derdimiz sadece dolar değil, Bu gün jpy bile %4,3 tl karşısında değer kazandı, bu demek oluyor ki dolar değer kazanmıyor, tl değer kaybediyor yani eriyor.

Üretim yapılamayan bir piyasa kırılgan bir ortama gebedir, belirsizlikler kabus gibi ekonominin üzerine çökerler…

Bundan önce’ de biz Türk halkı olarak çok bedeller ödedik, dün gibi hatırlıyorum adamın birisi çıkıp yazar kasa atmış ve biz sırf hükumet görevinin başında olmasına rağmen dik durmadığı için bedeller ödemiştik, ne oldu yıkıldık mı?

Elbette hayır, Bu ülkenin önünde bir seçim olabilir lakin seçime kadar bu ülkenin bir yönetim kadrosu var, Dünden bu güne Değişen bir şey yok, Seçimden sonrada kim gelirse gelsin Bu ülke batmayacak yani değişen bir şey olmayacak.

Geçtiğimiz günlerde Sayın Cumhur Başkanı açıklama yapmış vatan uğruna dolarlarını bozduran bir çok vatan sever çıkmamış mıydı?

Neden bir açıklama müdahale gelmiyor ?

Neyi bekliyoruz?

Piyasalarda yaşanan olumsuzluklar henüz piyasalara yansımadı, ya birilerinin elinde aldıkları bu dolarlar patlayacak uzunca yıllar vatana ihanetin bedelini kimseye söyleyemeden içlerinde yaşayacaklar, Yada Suni ekonomik kriz bu ülkeyi daha önce yaşadığımız serüvenlere geri götürecek.

Hepinizi aklı selim olmaya davet ediyorum, derdimiz koltuk sevdası olan liderlerin peşinde dostlarımızı kırmak yerine, Vatan olsun

Tekrar ediyorum bu mesele parti meselesi değil Vatan meselesi, Koltuk sevdası olmayan her aday bu ortamdan nemalanmak yerine önce ne yapabiliriz diye tek yürek olarak bir araya gelmeliler ki halkta onların arkasından vatanını savunmak için hamle yapabilsin.

Yoksa biz Çok bekleriz Bir Mustafa Kemal ATATÜRK  daha gelsin diye…

Sevgiyle kalın…

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir